SPEEDgrupa

SPEEDgrupa

Firma
SPEEDgrupa SPEEDgrupa SPEEDgrupa

Firma

Boisko-lodowisko w Mińsku Mazowieckim


Następny przykład "LODOWISKA-BOISKA" czyli jak podnieść rentowność obiektu sportowego.

Przykładem zaświecili gospodarze MOSiR-u w Mińsku Mazowieckim.

Wielofunkcyjna nawierzchnia SPORT COURT Power Game po raz kolejny znalazła zastosowanie w prawdziwie wielofunkcyjnym obiekcie. Na miejscu sezonowego lodowiska, wraz ze zmianą sezonu, zmieniło się oblicze ponad 2000 m 2 powierzchni sportowej. Zainstalowana modułowa nawierzchnia polipropylenowa SPORT COURT Power Game przekształciła dotychczasowa tafle lodu w boisko piłkarskie, boisko do piłki ręcznej, trzy boiska do siatkówki zamiennie z trzema kortami tenisowymi.

Oznacza to, że amatorzy sportu mogą korzystać z obiektu przez cały rok, a zapaleni hokeiści mogą zamienić łyżwy na rolki i nie rostawac się ze swoja ulubiona dyscyplina sportu.

Dla uatrakcyjnienia nowego obiektu została zastosowana kombinacja 3 kolorów, rozwiązanie podnoszące walory praktyczne i estetyczne nawierzchni sportowej.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim jest kolejnym, godnym podziwu przykładem na optymalne wykorzystanie możliwości obiektu i udostępnienie go jak największej ilości użytkowników.

W imieniu gospodarza zapraszamy do korzystania z wielofunkcyjnych boisk na terenie Aquaparku przy ul. Wyszyńskiego 56 w Mińsku Mazowieckim.

AKTUALNOŚCI