SPEEDgrupa

SPEEDgrupa

SPEEDgrupa SPEEDgrupa

Sport CourtRodzina nawierzchni SPORT COURT dzieli się na:

- zewnętrzne nawierzchnie sportowe Power Game

doskonale nadające się do pokrycia nowych lub już istniejących, utwardzonych podłoży typu: asfalt, beton, kostka brukowa. Unikalny system mocowania powoduje, że modułowo - elastyczna nawierzchnia odporna jest na szkody górnicze i eliminuje ryzyko ruchów dylatacyjnych i wysadzinowych. Unikatowa, ażurowa konstrukcja modułów doskonale odprowadza wodę, zachowując właściwości antypoślizgowe nawierzchni. Power Game jest światowym liderem wśród nawierzchni sportowych w dziedzinie minimalizacji otarć skóry i ochrony przed uderzeniami.

- wewnętrzne nawierzchnie sportowe Defense

jako nawierzchnie punktowo-elastyczne są nowoczesną alternatywą dla podłóg drewnianych i z powodzeniem mogą je zastąpić, ponieważ w 100% spełniają normy DIN określone dla parkietów. Charakteryzują się znakomitą amortyzacją (mniejsze przeciążenia przenoszone przez stawy zawodników, większe bezpieczeństwo, większy komfort gry), zredukowaniem do minimum ryzyka kontuzji użytkowników, idealną przyczepnością (eliminacja ryzyka kontuzji w wyniku poślizgu w czasie gry) oraz bardzo wysoką trwałością (jeden z najważniejszych parametrów przy założeniach intensywnej eksploatacji nawierzchni)

 

Zarówno nawierzchnie Power Game jak i Defense oferowane są w wyjatkowo atrakcyjnej i szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na realizowanie nowych inwestycji w nowym wymiarze estetycznym. Dotychczas żadne nawierzchnie nie dawały możliwości indywidualnego zestawiania kilku-kilkunastu kolorów czy zastosowania kolorystyki zgodnej z barwami herbu lub logo.

Nawierzchnie polipropylenowe SPORT COURT pod każdym względem spełniają kryteria nowoczesnych, profesjonalnych nawierzchni sportowych.


- nawierzchnie ochronne PortaFloor

PortaFloor to modułowa nawierzchnia pełniąca role nawierzchni ochronnej dla nawierzchni naturalnych i sztucznych (z trawy naturalnej i syntetycznej, tafli lodowisk, parkietów, wykładzin). Przeznaczona jest do stosowania podczas organizacji masowych imprez okazjonalnych, łatwa w montażu, w pełni bezpieczna zarówno dla uzytkowników jak i nawierzchni, na którą jest układana. Moduły PortaFloor skonstruowane są w taki sposób aby zapewnić cyrkulację powietrza, odprowadzanie wody i bezpieczeństwo (zniwelowanie poślizgu).