SPEEDgrupa

SPEEDgrupa

SPEEDgrupa SPEEDgrupa

Sport CourtATUT 1 - kompleksowe podejście do bezpieczeństwa, widoczne w zastosowanych rozwiązaniach technologicznych. Oferowane w nawierzchni SPORT COURT rozwiązania znacznie wyprzedzają dzisiejsze, określone przepisami wymagania w zakresie bezpieczeństwa.

ATUT 2 - ilość rozwiązań technologicznych, nie spotykanych w innych nawierzchniach sportowych plasuje nawierzchnie SPORT COURT na czele listy najnowocześniejszych rozwiązań dla sportu.

ATUT 3 - uniwersalność nawierzchni SPORT COURT. Jej wielofunkcyjność w pełni oddaje znaczenie tego terminu, na tej nawierzchni można uprawiać wszystkie rodzaje sportów. Odporność na warunki atmosferyczne i natychmiastowe odprowadzanie wody sprawiają, że nawierzchnia SPORT COURT jest niemal zawsze gotowa do gry.

ATUT 4 - możliwości projektowe. Ilość kolorów i dowolność łączenia ich ze sobą dają szalenie duże możliwości projektowania oryginalnych, niepowtarzalnych i atrakcyjnych kolorystycznie nawierzchni. Bez wpływu na cenę! Wielkość modułów pozwala na pokrycie dowolnie niestandardowej i małej powierzchni np. tarasu ogrodowego lub mini-boiska w ogrodzie.

ATUT 5 - prawdziwie nowoczesne i odpowiedzialne podejście do ekologii pozwoliło producentowi nawierzchni SPORT COURT na przystąpienie do rygorystycznego programu ZERO WASTE i zredukowanie odpadów do zaledwie 1%. To jedna z bardzo niewielu ekologicznych nawierzchni sportowych.

ATUT 6 - zerowe koszty konserwacji. W przeciwieństwie do powszechnie znanych  nawierzchni z poliuretanu i trawy, gdzie roczny koszt konserwacji boiska o pow. 1000 m kw wynosi ok. 12-15 tys PLN, SPORT COURT nie wymaga zabiegów specjalistycznych. Koszt inwestycji jest jedynym kosztem związanym z nawierzchnią SPORT COURT.

ATUT 7 - wiarygodność, czyli dowody na deklarowaną jakość nawierzchni SPORT COURT. Nie ma innej nawierzchni, która posiadałaby taką ilość aprobat i certyfikatów najważniejszych światowych federacji sportowych. Wyjątkowa jakość SPORT COURT to rzeczywistość.