SPEEDgrupa

SPEEDgrupa

SPEEDgrupa SPEEDgrupa

Sport CourtSPORT COURT  to modułowo - elastyczna, wielofunkcyjna nawierzchnia polipropylenowa, na ruszcie dynamicznym, łączona za pomocą opatentowanego systemu „positive-lock”. Dzięki swoim parametrom doskonale pochłania energię udarową, minimalizuje ryzyko kontuzji zawodników.

Modułowo-elastyczna nawierzchnia polipropylenowa SPORT COURT to światowy lider w nawierzchniach sportowych, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Krócej znana niż nawierzchnie poliuretanowe, trawiaste i naturalne ale znacznie przewyższająca je swoimi parametrami i idealnie sprawdza się w dyscyplinach sportowych: piłka ręczna, piłka nożna, futsal, koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, badminton, speedminkton, sporty wrotkarskie, hokej na rolkach.

Cała gama nawierzchni: zewnętrznych, wewnętrznych i ochronnych posiada certyfikaty najważniejszych światowych, europejskich i polskich federacji sportowych.

Żadna inna nawierzchnia nie zyskała zaufania tak licznej rzeszy fachowców od sportu na całym świecie.

To właśnie certyfikaty i aprobaty są gwarancją najwyższej jakości naszych produktów, potwierdzają spełnienie rygorystycznych norm i zapewniają bezpieczeństwo sportowcom.

W Polsce już ponad 100 000 m2 boisk i sal sportowych wysposażonych zostało w nawierzchnie SPORT COURT i są to:

- boiska wielofunkcyjne

- boiska-lodowiska

- boiska szkolne multicolor

- prywatne boiska przydomowe

 

Nawierzchnie SPORT COURT posiadają certyfikaty:

FIBA, USAVolleball, IHF, BWF, AFC Futsal, NCAA, ITF, PZT, USTA, PZSW.

 

Dedykowana strona SPORT COURT>>www.SportCourt.pl