SPEEDgrupa

SPEEDgrupa

SPEEDgrupa SPEEDgrupa

ConnorNowoczesne technologie w połączeniu z najlepszymi materiałami tworzą jedne z najlepszych drewnianych nawierzchni sportowych w świecie. Na ten sukces składają się ponad stuletnia tradycja i doświadczenie.Najlepsza rekomendacja dla drewnianych nawierzchni sportowych są hale olimpijskie i wyposażone obiekty zespołów NBA.

Drewniane nawierzchnie sportowe CONNOR to światowej klasy system parkietów przeznaczonych do obiektów sportowych, wykoananych z drewna klonu północnoamerykańskiego, pochodzącego z terenów specjalnych upraw, gwarantujących zarówno najwyższą jakość drewna jak i racjonalną gospodarkę drzewostanem, zgodną w najostrzejszymi  przepisami ochrony środowiska.

Ekologiczny aspekt produkcji idzie w parze w unikalnymi rozwiązaniami technicznymi, najnowocześniejszą technologią produkcji i wynikającym z ponad 100-letniego doświadczenia, szeregiem unikalnych, autorskich rozwiązań.

Dlatego instalację tego typu nawierzchni powierzyć należy wyspecjalizowanym ekipom, korzystającym z odpowiednich materiałow, narzędzi

i sprzętu oraz posiadającej odpowiednie doświadczenie.

Dbałość o najwyższą jakość oferowanych nawierzchni Connor zaowocowała uznaniem i zaufaniem największych i najbardziej prestiżowych federacji  sportowych co znalazło swój wyraz w wyposażeniu:

- hal olimpijskich oraz obiektów FIBA (Fédération Internationale de Basketball, NBA (National Basketball Association), NCAA (National Collegiate Athletic Association), WSF (World Squash Federation), IBF (International Badminton Federation).